top of page

Adımız nereden geliyor?

Biraz Tarih...

Bugün Düzce Üniversitesi ve Teknopark'ın da içinde yer aldığı Konuralp'in tarihi M.Ö. 3. yüzyıla dayanıyor. Bithynia Kralı Prusias, o zaman Kieros olarak anılan şehri ele geçirerek şehre adını vermiştir. Diğer Prusias şehirlerinden (ki en aşina olduğumuz "Prusias ad Olympum" yani Bursa) ayırt edilmesi için "Hypios (Melen) Nehri kenarındaki Prusias" anlamındaki Prusias ad Hypium ismi verilmiştir.

 

İsmimiz de tam olarak buradan gelmektedir. Yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapan, bu toprakları verimli hale getiren ve hatta bugün İstanbul'un su soruna çare olan nehirden: HYPIOS

Melen, hypios river, pontus euxienos
Melen rafting

Biz kimiz?

2021 yılında kurulan HypiosTech olarak; yenilikçi, akılcı ve pratik çözümlerimiz ile verimlilik ve karlılığın arttırılması konularında paydaşlarımıza yardımcı oluyoruz.

 

Yeniyiz ve tecrübeliyiz… 

 

Alanında uzman profesyoneller ile sürekli büyüyen, hem sektör hem de akademik tecrübeye sahip ekibimiz ile iş süreçlerinizdeki gereksiz maliyet ve zaman kaybını azaltarak daha etkin ve verimlilik odaklı "Size Özel" çözümleri üretiyoruz.

 

Verimlilik” ana odağımız…

 

Amacımız her süreçte verimliliği sağlamak… Sorunları anlamak için daha yakından bakar, sorular sorar ve ileriyi düşünürüz.

 

  • Genç ve yenilikçiyiz. Disiplinler arası çözümleri önemsiyoruz.

  • Veriye ve gücüne inanıyoruz.

  • Farklı sektörlerdeki ve akademik dünyadaki uzmanlığımız ve deneyimimiz ile katma değer yaratacak, işinizde sizi bir adım daha öteye götürecek verimlilik çözümleri üretiriz.

  • Her zaman bütünleşik çözümlere odaklanırız. Problemlerin bütüne etkisini dikkate alırız ve çözüm önerileri oluştururken bütünde etkilenen her noktayı inceleriz.

Ekip

bottom of page